Za nami je prijeten in hkrati naporen prvi dan šole v naravi. Vsi smo zdravi in hkrati radovedni kaj nam prinaša jutrišnji dan.

Smučišče pa smo danes imeli praktično zase 🙂

V torek zjutraj smo najprej čestitali slavljencu za rojstni dan. Smučali smo po meglenem smučišču, vendar nas to ni spravilo v slabo voljo. Popoldanske aktivnosti pa smo si popestrili z lokostrelstvom, orientacijo in pohodom ob jezeru. Lep dan je za nami.

Sreda nas je razvajala z soncem. Smučanje je bilo pravi užitek, zato so tudi vsi opazno napredovali. Po kosilu pa smo aktivno preživljali prosti čas v objemu Triglavskega narodnega parka. Uživamo.

V četrtek smo imeli zopet odlično smuko. Kmalu po kosilu so nekateri učenci pisali matematičnega kenguruja, ostali pa so si čas krajšali z družabnimi igrami ali pa preprosto le počivali. Obetamo si še zabavno popoldne in zanimivo večerno dogajanje.

V petek se v Šentvid vračamo do 15.30 ure.