V velikem pričakovanju in navdušenju smo se odpravili do roba kočevskega gozda in našli vhod v Medvedjo jamo. Spustili smo se vanjo in v njej opazovali jamske prebivalce ( netopirje, vešče, kobilice) in kapnike.

Lokostrelstvo je lep in atraktiven šport. Zahteva kar nekaj strelčeve spretnosti, da lahko čim bolj natančno zadene tarčo. Ai veste, da obstaja lok za desničarje in lok za levičarje? Ampak ne za take, ki pišejo z desno ali levo roko, ampak za tiste, ki merijo z levim ali desnim očesom.

Otroci so se za eno popoldne spremenili v kuharje – “otroci kuhajo za otroke”. En razred otrok je za vse pripravil večerjo. Gnetenje testa, valjanje, nadev … in pizza je skoraj pripravljena. Dober tek!!! :O)

Zvečer smo se oblekli v pustne maske – v take izvine, najljubše in drzne. Na pustni ples smo prišli z vstopnico, ki smo jo sami izdelali. Nanjo smo napisali glasbene želje, da je lahko DJ vrtel glasbo po naših željah. Bilo je veselo kot se za pusta sposobi.

Lahko noč do jutri.