Zaposleni

VODSTVO

ELEKTRONSKI NASLOV
Jaka SAJEravnateljjaka.saje(at)ossentvid.si
Maruška KERINpomočnica ravnateljamaruska.kerin(at)ossentvid.si

UČITELJI

I. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKADRUGI UČITELJDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
1. aNevenka
BABIČ KOZAMERNIK
Temida ČAMERNIKsreda, 11.00 - 11.45nevenka.kozamernik-babic(at)ossentvid.si
temida.camernik(at)ossentvid.si
1. bSimona VUZEMAnica BABNIKtorek, 11.00 - 11.45simona.vuzem(at)ossentvid.si
anica.babnik(at)ossentvid.si
2. aMirjana KEBERtorek, 12.20 - 13.05mirjana.keber(at)ossentvid.si
2. bIrena TROŠTponedeljek, 11.00 - 11.45irena.trost(at)ossentvid.si
3. aIrena ŠMITsreda, 10.10 - 10.55irena.smit(at)ossentvid.si
3. bNika MALOVRHsreda, 11.00 - 11.50nika.malovrh(at)ossentvid.si

II. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
4. aNataša LAH4. a: SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPOčetrtek, 11.00 - 11.50natasa.lah(at)ossentvid.si
4. bAsta
ČEMAŽAR
4. b: SLJ, MAT, LUM, GUM, DRU, NIT, ŠPOponedeljek, 9.05 - 9.50asta.cemazar(at)ossentvid.si
5. aMarja GODLER5. a: SLO, MAT, GOS
5. a, b: DRU, LUM
6. a, b: ZGO, GEO
ponedeljek, 12.40 - 13.25marja.godler(at)ossentvid.si
5. bNataša BOŽIČ5. b: SLO, MAT, GOS
5. a, b: NIT, GUM
6. a, b: NAR
ponedeljek, 10.10 - 10.55natasa.bozic(at)ossentvid.si
6. aMaja KRTDSPsreda, 12.40 - 13.25maja.krt(at)ossentvid.si
6. bAljaž SLIVNIKMAT: 6. b, 8. r., 9. r.ponedeljek, 10.10 - 10.55aljaz.slivnik(at)ossentvid.si

III. TRIADA

ODDELEKRAZREDNIČARKAPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
7. aTajda ŠTRUKELJMAT: 6. a, 7. a, 8. r.
IP: UBE, MME, ROM
NIP: NIR 4, 5, 6
četrtek, 11.50 - 12.35tajda.strukelj(at)ossentvid.si
7. bBarbara ŠVARC FAJDIGAMAT: 7. b, 9. r.
FIZ: 8. r., 9. r.
IP: ZVE, MD
petek, 11.00 - 11. 45barbara.svarc-fajdiga(at)ossentvid.si
8. aMaja NOVAK RUPNIKZGO: 7. r. - 9. r.
GEO: 7. r. - 9. r.
ponedeljek, 11. 00 - 11. 45maja.novak-rupnik(at)ossentvid.si
8. bKaja KOKELJDSPpo dogovorukaja.kokelj(at)ossentvid.si
9. a Hojka HOENIGMANTJA: 4. b, 5. b, 6. b, 7. a, 8. r., 9. r.torek, 10.10 - 10.55hojka.hoenigman(at)ossentvid.si
9. bGertruda KOSTAJNŠEK POŠTRAK TJA: 6. a, 7. b, 8. r., 9. r.
IP: NI1, NI2, NI3
sreda, 10.10 - 10.55gertruda.kostajnsek-postrak(at)ossentvid.si

UČITELJI NERAZREDNIKI

UČITELJPOUČUJEDOPOLDANSKE GOVORILNE UREELEKTRONSKI NASLOV
Ksenija
BERNETIČ
TJA: 1. a, 1. b, 2. a, 2. b
OPB
ponedeljek, 12.20 - 13.05ksenija.bernetic(at)ossentvid.si
Simona BLATNIKŠPO: 5. r. − 9. r. (Ž)
IP: IŠPO, ŠZS, IŠPG
NIP: NIŠ 4, 5, 6
ponedeljek, 11.00 - 11.45simona.blatnik(at)ossentvid.si
Maruška KERINSLJ: 7. r., 8. r., 9. r.
pomočnica ravnatelja
ponedeljek, 10.10 - 10.55maruska.kerin(at)ossentvid.si
Vesna KIRBIŠ SKUŠEKLUM: 6. r. − 9. r.
IP: LS1, LS2, LS 3
ponedeljek, 9.05 - 9.50vesna.kirbis(at)ossentvid.si
Damjana KORITNIKOPBpo dogovorudamjana.koritnik(at)ossentvid.si
Andreja KOZLEVČARGUM: 6. r. − 9. r.
OPZ in MPZ
torek, 10.10 - 10.55andreja.kozlevcar(at)ossentvid.si
Karmen NOVAKTJA: 3. r., 4. a, 5. a, 8. r., 9. r.
NIP: NIN5, NIN6
petek, 10.10 - 10.55karmen.novak(at)ossentvid.si
Luka NOVAKOPBsreda, 11.00 - 11.45luka.novak(at)ossentvid.si
Polona PETRIČOPBtorek, 11.00 - 11.45polona.petric(at)ossentvid.si
Monika RAJTEROPBpo dogovorumonika.rajter(at)ossentvid.si
Janko ROŠELJŠPO: 5. r. − 9. r. (M)
IP: IŠPK, ŠZS
NIP: NIŠ 4, 5, 6
četrtek, 10.10 - 10.55janko.roselj(at)ossentvid.si
Andrejka
ROZMAN
GOS: 6. a, b
vodja prehrane
po dogovoruandrejka.rozman(at)ossentvid.si
Jožef SKAZASLO: 7. r., 8. r., 9. r.ponedeljek, 10.10 - 10.55joze.skaza(at)ossentvid.si
Mihaela ULČARBIO: 8. r., 9. r.
KEM: 8. r., 9. r.
NAR: 7. r.
ponedeljek, 11.50 - 12.35mihaela.ulcar(at)ossentvid.si
Nina RESNIKDKE: 7. r., 8. r.
OPB
torek, 10.10 - 10.55nina.resnik(at)ossentvid.si
Janja ZVERSLO: 6. r
IP: LIK
OPB
četrtek, 10.10 - 10.55janja.zver(at)ossentvid.si
Nataša ŽNIDERŠIČ ŠUSTERJV
Knjižničarka
po dogovorunatasa.znidersic(at)ossentvid.si
Tihomir VIDOVIĆTIT: 6. r. - 8. r.
IP: ELE, OGU
NIP: NIT 4, 5, 6
petek, 9.05 - 9.50tihomir.vidovic(at)ossentvid.si
Maja RADIČDSPpo dogovorumaja.radic(at)ossentvid.si
Elma MUSIĆ JOVANOVIĆOPBpo dogovoruelma.music-jovanovic(at)ossentvid.si

SVETOVALNA SLUŽBA

ELEKTRONSKI NASLOV
Kaja KOKELJšolska psihologinja, izvajalka DSPkaja.kokelj(at)ossentvid.si
Slavica ŠKERJANECsvetovalna delavka, šolska psihologinjaslavica.skerjanec(at)ossentvid.si
Maja RADIČpsihologinja, izvajalka DSPmaja.radic(at)ossentvid.si
Maja KRTspecialna pedagoginja, izvajalka DSPmaja.krt(at)ossentvid.si

ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI DELAVCI

ELEKTRONSKI NASLOV
Katja BALONposlovna sekretarkatajnistvo(at)ossentvid.si
Maja BARLEračunovodkinjaracunovodstvo(at)ossentvid.si
Jožica GRILJadministratorkajozica.grilj(at)ossentvid.si
Nermin KOVAČEVIĆhišnik
Francka ALJAŽkuharica
Agica VERŠNIKkuharica
Sonja ŠTIBERNIKkuharica
Katiuscia FORMENTOkuharica
Katarina ŠTOKARkuharica
Martina PINTARkuharica
Dominika HANČIČkuharica
Bojana LONČARčistilka
Munira MEDJITOSKAčistilka
Marija Škulj SAGRKOVIĆčistilka
Renata KRUMARčistilka
Smaila REKIĆčistilka

 

Dostopnost