V petek, 22. 3. 2024, bo za učence od 6. do 9. r. potekal kulturni dan. Prvi del kulturnega dne bo zajemal ogled Ljubljane pod vodstvom vodičev, drugi del pa ogled koncerta Vse poti vodijo na Dunaj v izvedbi Simfonikov RTV Slovenija v Cankarjevem domu.

V središču Ljubljane pred Prešernovim spomenikom vas bodo ob 9. uri čakali vodiči in vas popeljali po Ljubljani. Med ogledom imate učenci malico.

Ob 11. uri se začne koncert, ki traja 60 minut.

6. razred:

zbor: 7.50 pred šolo

7. razred:

zbor: 7.40 pred šolo

prevoz: šolski avtobus ob 8.00 v parku šole (bodite točni, ker avtobus ne čaka), Urbana za nazaj

8. razred:

zbor: 8.00 pred šolo

9. razred:

zbor: 8.05 pred šolo

vrnitev: okoli 13. ure

CENA: koncert 6 EUR, ogled Ljubljane približno 5 EUR, prevoz (če učenec nima Urbane). Stroški kulturnega dne se bodo obračunali po položnici.

Učenci, ki bi želeli po koncertu ostati v Ljubljana, morate prinesti pisno obvestilo s strani staršev.