NARAVOSLOVNI DAN ZA 8. RAZRED

URA PRIHODA IN MESTO PRIHODA: cca 14.00 LJUBLJANA ŠENTVID

ITINERARIJ: Ljubljana–Predjama–Postojnska jama–Ljubljana

PROGRAM IN CENA:

Avtobusni prevoz                                                                           odvisno od števila udeležencev
Voden ogled Postojnske jame in Predjamskega gradu                                      17,90 EUR/osebo

9:30 ogled Predjamskega gradu z vodnikom
11:00 ogled Postojnske jame  – z vodnikom

Za učence, ki so naročeni na šolsko kosilo, bodo pripravljeni lunch paketi. Po želji bodo pripravljeni lunch paketi tudi za tiste, ki niso naročeni na šolsko kosilo (znesek se obračuna na položnici za prehrano). Šolsko malico bodo učenci dobili na ekskurziji. Učenci naj za dodatne obroke poskrbijo sami, saj na poti nakupovanje ne bo mogoče.

Priporočeno je, da učenci zjutraj pred odhodom doma zaužijejo zajtrk.

Učenci naj bodo primerno terensko oblečeni in obuti (hoja po jami).

Naravoslovni dan je sestavni del pouka. Pri urah geografije bomo pred odhodom z učenci izvedli vsebinsko pripravo, kjer bodo dobili navodila za delo na naravoslovnem dnevu.

Vodja: Maja Novak Rupnik