Danes, 29.1. 2020, so nas v šoli obiskale vrtčevske skupine predšolskih otrok iz Šentvida. Sprejela sta jih učenca sedmega razreda in jih odpeljala v dvorano pod mostom. Otroci  so se razdelili v skupine in se pomešali z učenci prvih in drugih razredov naše šole. Polovica jih je šla v telovadnico, polovica pa v razrede. V veliki telovadnici so se spremenili v indijance in se preizkušali v raznih veščinah, v mali telovadnici pa so se igrali gibalne igre s petjem – banse. V razredih je potekal pouk. Poslušali so pravljico in nanjo ustvarjali, razvijali so spretnost pisanja na različnih podlagah – grafomotoriko in še marsikaj drugega. Po sadni malici in keksih so se skupine zamenjale. Spoznali smo nove prijatelje, srečali stare, se imeli lepo, zato nam je čas hitro minil.